Ücretler ve Ödemeler

Ücretlerimiz haftalık olarak ödenmektedir. Her Pazertesi ödemeleriniz herhangi bir banka farketmezsizin ister size ait olsun ister tanıdığınız, güvendiğiniz birisine ait olsun hiç farketmez ödemeniz belirttiğiniz banka hesabına yapılır. Zaten size bu hesap sahibi siz misiniz diye sorulmaz, önemli olan hak ettiğiniz kazancın
size sağlıklı olarak ulaşmasıdır.

Özel odada yani üye ile birebir sohbet ettiğiniz her saat başına 26 TL kazanırsınız.
Genel odada ise her saat başına 1 TL kazanırsınız.

Ortalama Kazanç Hesaplaması;

Günde toplam 10 saat kalsanız; 4 saatini genelde , 6 saatte özel odada kaldığınızı varsayarsak; 26 * 6 = 156 TL + 4*1= 4 TL => 160 TL günlük kazanç elde edersiniz. Ayda ortalama 20 gün çalıştıgınızı varsayarsak asgari aylık 3200 TL kazanç elde edersiniz.

Özel odada kalma süreniz elbette size bağlı, online kalış süresine göre %30 özel yapanda oluyor, %70 %80 de özel yapan da olabiliyor.

Genel oda ödemeleri aylık olarak her ayın 1’i ile 5’i arasında yapılır.
Özel oda ödemeleri ise her pazartesi haftalık olarak yapılmaktadır. Piyasada bir çok site ödemeyi aylık yapmaktadır.

Siz de aramıza katılmak istiyorsanız,

model@canlialem.com

skype adresini ekleyerek irtibata geçebilirsiniz ya da iletişim sayfamızdan mesaj göndererek modellik başvurunda bulunabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ozel Oda Saati 26 TL Genel Oda Saati 1 TL Ozel Odemeler Her Pazartesi Yapilmaktadir
Sizde aramıza katılmak istiyorsanız, bizimle aşağıdaki msn adresini

model_2 skype adresini

ekleyerek irtibata geçebilir modellik başvurusunda bulunabilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Sitemizde görüntülü sohbet yapacak, iletişim beceresine sahip, düzeyli, sosyal yönü kuvvetli olan bayan arkadaşlar arıyoruz. Evinizde boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yüz görünme zorunluğu aranmamaktadır.
.

Son Yorumlar